Berlin, 22 września 2022 – Formuła: „And the Winner is …”, zostanie wygłoszona wieczorem 24 listopada 2022 roku czterokrotnie, kiedy to poznamy zwycięzców „Best of Boats Award” – znanej również jako BOB Award –  na targach BOAT & FUN BERLIN 2022.

Nagrody zostaną przyznane najlepszym łodziom motorowym roku modelowego 2022, które zwyciężyły po licznych testach w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy.  16-osobowe jury ekspertów, składające się z redaktorów naczelnych i specjalistów ds. testów łodzi motorowych (LINK) z całej Europy i USA, dokładnie przetestowało najciekawsze międzynarodowe innowacje motorowodne na licznych akwenach.

Werdykt testerów opiera się bezpośrednio na punkcie widzenia potencjalnego użytkownika łodzi, a nie na długości łodzi.  Do selekcji brane są pod uwagę tylko łodzie, które zostały przetestowane przez kilku jurorów.  Dlatego nowe łodzie, które są jeszcze w fazie planowania lub budowy, nie biorą udziału w konkursie BOB Award.

Intensywność i zakres jazd testowych wyróżnia nagrodę Best of Boats Award i sprawia, że ​​jest to pieczęć aprobaty dla szczególnej jakości wybranych łodzi.  Nagroda jest jedną z najbardziej prestiżowych w branży nautycznej.

Po intensywnym sezonie z setkami testów łodzi, 18 finalistów nagrody Best of Boats Award 2022 w kategoriach: Best for Beginners, Best for Family, Best for Fun i Best for Travel zostało teraz wybranych.

BEST FOR BEGINNERS (NAJLEPSZE DLA POCZĄTKUJĄCYCH)

  Alfastreet 21 Open (Słowenia)

  Jeanneau Cap Camarat CC7.5 (Francja)

  Quicksilver 625 Pilothouse (USA)

  Ryck 280 (Niemcy)

BEST FOR FAMILY  (NAJLEPSZE DLA RODZINY)

  Axopar 45 XC (Finlandia)

  Bawaria SR 36 (Niemcy)

  Beneteau Gran Turismo 45 (Francja)

  Jeanneau DB / 43 (Francja)

  Delphia 11 Sedan Electric (Polska)

BEST FOR FUN (NAJLEPSZE DLA ZABAWY)

  Axopar 25 Cross Bow (Finlandia)

  Fiart Seawalker 35 (Włochy)

  Rand Source 22 (Dania)

  Tecnorib Pirelli 50 (Włochy)

  Wellcraft 355 (USA)

BEST FOR TRAVEL (NAJLEPSZE DO PODRÓŻY)

  Absolute 56 Fly (Włochy)

  Balt 37 Grand (Polska)

  Beneteau Swift Trawler 48 (Francja)

  Leopard 46 Powercat (RPA)

Różnorodność modeli i szeroka gama zastosowań

Wybór do nagrody Best of Boats 2022 odzwierciedla pełną gamę z bieżącego roku modelowego.  Nowo wprowadzone marki, takie jak Ryck, są jej częścią w takim samym stopniu, jak Delphia Yachts ze swoim elektrycznym konceptem Mindful Cruising oraz marka Wellcraft z USA, która ponownie wchodzi na rynek europejski.

Silne kraje szkutnicze, takie jak Francja, Włochy, Finlandia i Polska, są równie reprezentowane, jak kraje mniej znane z przemysłu szkutniczego, takie jak Republika Południowej Afryki i Dania.  Od łodzi typu RIB, przez family cruiser i łodzie czysto sportowe, po jachty wypornościowe i katamarany motorowe – prawie wszystkie obecnie oferowane typy łodzi są reprezentowane w konkursie Best of Boats Award 2022.

BOAT & FUN pozostaje partnerem premium i gospodarzem nagrody BOB Award

Nagroda Best of Boats zostanie wręczona podczas targów BOAT & FUN BERLIN, które odbędą się w dniach 24-27 listopada 2022 r. na berlińskich terenach wystawowych.  Ceremonia wręczenia nagród z udziałem jurorów, przedstawicieli międzynarodowych stoczni, prezesów stoczni i innych międzynarodowych gości branży jachtowej, odbędzie się w czwartek 24 listopada 2022 r. o godz. 18:30  w „hub27”, nowej hali wystawowej premium BOAT & FUN BERLIN.

 BOAT & FUN BERLIN, partner premium Best of Boats Award od 2014 roku, po raz kolejny będzie gospodarzem świątecznej imprezy dla najlepszych łodzi motorowych roku.

 Zdjęcia łodzi finalistów oraz logo i infografika jury konkursu Best of Boats Award 2022 są dostępne do pobrania w jakości do druku w zestawie multimedialnym „Best of Boats Award 2022”.

BOAT & FUN BERLIN

24 do 27 listopada 2022 |  10:00 do 18:00

Tereny wystawowe Berlin

Akredytacja prasowa BOAT & FUN BERLIN będzie dostępna online na stronie prasowej BOAT & FUN od października 2022 roku.

Zdjęcia BOAT & FUN, które można wydrukować do celów redakcyjnych, są dostępne w naszej bazie danych zdjęć.

Więcej informacji na temat BOOT & FUN BERLIN można znaleźć w Internecie pod adresem www.boot-berlin.de, na LinkedIn, Facebooku i Instagramie.

Materiał prasowy BOB Award.