Dokładnie o godzinie 10:30, w asyście okrętu wojennego marynarki wojennej Włoch, zabrzmiał hymn państwowy inaugurujący 62. Salone Nautico Internazionali di Genova, salon nautyczny w Genui. Wystawa, jedna z najbardziej prestiżowych w branży jachtowej na świecie, od lat prezentuje najciekawsze i najpiękniejsze konstrukcje pływające, najważniejszych producentów światowych.

Przez 6 dni, od 22 do 27 września, 998 wystawców z całego świata, prezentować będzie ponad 1000 jachtów żaglowych i motorowych. Pomimo przebudowy terenów targowych, wystawa i tak jest jedną z największych w branży i rozciąga się na powierzchni ponad 200 tys, m2! Ekspozycja podzielona jest na 5 segmentów: Super Yachts, Sailing World, Boating Discovery, Tech Trade i Living the Sea. Jednym słowem, każdy znajdzie tutaj coś dla siebie,

Dodajmy, że po przebudowie, która ma zakończyć się w 2024 roku, tereny wystawowe dostaną nowego blasku i staną się najwspanialszymi na świecie w branży jachtowej. Większość z nich będzie na wodzie, dedykowana specjalnie konstrukcjom pływającym pokazywanym w ich naturalnym środowisku.

Bądźcie z nami i czytajcie relacje z wystawy w Genui oraz inne informacje ze świata nautycznego.

 

Autopromocja