Silent Resorts ogłasza rozpoczęcie budowy Silent Island, na Bahamach. To luksusowe miejsce wypoczynkowe, którego infrastruktura będzie w 100 procentach zasilana energią słoneczną! Bardzo istotnym elementem wyposażenia będą innowacyjne katamarany SILENT YACHTS 55, napędzane silnikami elektrycznymi.

Misją Silent Resorts jest uczynienie posiadania willi na wyspie i luksusowych jachtów bardziej przystępnymi cenowo oraz stworzenie trwałego, samowystarczalnego, prywatnego, bezpiecznego i luksusowego miejsca na lądzie oraz morzu. Członkowie są właścicielami i dzielą się korzyściami płynącymi z wyspiarskiego, prawdziwie żeglarskiego stylu życia. Ośrodek prowadzony będzie przez zespół doświadczonych specjalistów z branży nieruchomości, hotelarstwa, zarządzania luksusowymi nieruchomościami oraz fachowcami z branży jachtowej.

Silent Resorts, to wyłączny partner SILENT-YACHTS, austriackiej firmy produkującej innowacyjne elektryczne katamarany zasilane energią elektryczną z baterii słonecznych. SILENT YACHTS 55 został wybrany jako inauguracyjny jacht promocyjny, a wyspy Bahamy na lokalizację pierwszego kurortu.

Jak w prawdziwym raju

Ta prywatna tropikalna wyspa będzie składać się z 16 willi z czterema sypialniami na nabrzeżu i 8 niestandardowych katamaranów zasilanych energią słoneczną firmy SILENT-YACHTS. Nie zabraknie także klubu plażowego, basenu w stylu kurortu, restauracji, baru, sali fitness, pokoju gier i spa. Budowa rozpocznie się w 2021 roku.

Na początek przewidziane jest ograniczone członkostwo założycielskie do 25 pierwszych chętnych nabycia udziałów w lokalizacji na Bahamach. Co ciekawe, Silent Resorts zaakceptuje również kryptowaluty do opłacenia składek.

„Silent Resorts to prawdziwy innowator na rynku luksusowych doświadczeń” – powiedział Michael Köhler, założyciel i dyrektor generalny SILENT-YACHTS. „Wraz z Silent Resorts tworzymy pierwszy na świecie, w 100% zasilany energią słoneczną, luksusowy ośrodek przygodowy, w którym ląd i morze są zintegrowane. Relacja Silent Resorts z Silent Yachts, to połączenie pierwszych na świecie jachtów w pełni zasilanych energią słoneczną z infrastrukturą lądową o niewielkim wpływie na środowisko naturalne. Umożliwia to właścicielom / członkom na korzystanie z najbardziej dziewiczych i nieodkrytych miejsc na planecie w zrównoważony i przyjazny dla środowiska sposób ”.

Wszyscy członkowie / właściciele Silent Resorts, będą mieli pełny dostęp do swoich willi z 4 sypialniami oraz jachtów z 4 kabinami przez 5 lub więcej tygodni w roku, z możliwością dzielenia się swoimi pobytami za darmo z rodziną i przyjaciółmi. Członkostwa są na całe życie i można je podarować lub sprzedać.

Wszystko dla ekologii

„Naszą filozofią jest zatrudnienie środowiska naturalnego, jako głównego dyrektora projektowego i praca dla niego” – powiedział Victor Barrett, dyrektor Silent Resorts. „Lokalizacja na Bahamach jest pierwszą z wielu innych, które rozważamy, w tym: Belize, Panama, Polinezja Francuska, Malediwy, Indonezja, położonych na najpiękniejszych archipelagach i miejscach do uprawiania żeglarstwa. Dzięki nieskończonemu zasięgowi rejsów luksusowych, słońcem zasilanych, transoceanicznych katamaranów SILENT Yachts, żadna lokalizacja nie jest zbyt daleko! Wszyscy członkowie będą mieli dostęp do wszystkich naszych lokalizacji na świecie”.

SILENT YACHTS 55 zwyciężył w międzynarodowym konkursie Best fo Boats  Award 2019 w kategorii Best for Travel (Najlepszy do podróżowania). SILENT-Yachts, to katamarany przyszłości produkowane przez austriacką stocznię SILENT-YACHTS.

W okresie świątecznym Silent Resorts uruchomiło specjalne zachęty dla członków założycielskich. Te członkostwa są oferowane z wyjątkowym zwrotem z inwestycji i są dostępne tylko dla pierwszych 25 chętnych. Wstępną cenę udziałów (tylko dla założycieli) ustalono w wysokości 395 000 USD.

Więcej informacji na temat tej oferty specjalnej można znaleźć na stronie www.silent-resorts.com

Materiał prasowy Silent-Resorts/Sand People Communication