Przed rokiem w marcu, byliśmy ostatnimi dziennikarzami biorącymi udział w testach dziennikarskich, na dzień przed powszechnym lockdownem. W czerwcu byliśmy pierwszymi, którzy przyjechali na taką imprezę w La Rochelle w pierwszy dzień po odwołaniu europejskiej blokady. Teraz znowu jesteśmy na pierwszej linii dziennikarskiego obowiązku. Przyjechaliśmy na zaproszenie Jeanneau, na testy dziennikarskie w samym środku powszechnego lockdownu do Saint Raphael we Francji. Chcemy, zgodnie z naszym zawodowym powołaniem, zaprezentować najnowsze modele największego europejskiego producenta jachtowego, które wejdą na rynek w bieżącym sezonie.

Organizatorzy testów dziennikarskich w Saint Raphael podstawili do testów 6 konstrukcji motorowych Jeanneau oraz 2 marki premium Prestige. Były wśród nich: 4 nowe jednostki: Merry Fisher 605 i 795 oraz Cap Camarat 12.5 WA i 10.5 WA, a także 1 nowy Prestige 690 (F-line).

Cap Camartat 12.5 WA
Merry Fisher 1095 Fly

Zarówno te nowe, jak i już znane: Merry Fisher 1095 Fly, Merry Fisher 895 Marlin udało nam się dokładnie przetestować. Przyszło nam pracować w bardzo trudnych warunkach atmosferycznych, przy dużym zafalowaniu, deszczu, burzach i silnym wietrze. O wynikach naszych prac będziecie mogli się przekonać czytając kolejne publikacje naszych prezentacji i testów. Pozostańcie z nami.

 

Autopromocja