Poznaj jachty motorowe w La Rochelle podczas 3 dni wystawy na wodzie, prywatnych prób, przyjęć koktajlowych i Happy Hours każdego wieczoru.Wykorzystaj tę okazję, aby wziąć udział w wyjątkowym i ekskluzywnym wydarzeniu prywatnym, organizowanym przez Fountaine Pajot Motor Yachts. Odkryj katamarany motorowe Fountaine Pajot! Zespoły Fountaine Pajot mają przyjemność zaprosić Cię do La Rochelle od 25 do 27 maja 2023 r., aby przeżyć uprzywilejowane chwile w towarzystwie Twojego dealera.

Fountaine Pajot Exclusive days in La Rochelle – wizyty na wodzie

Szeroki wachlarz możliwości jest dla Ciebie dostępny! Co może być lepszego niż wejście na pokład modelu swoich marzeń, aby się zaprezentować, poczuć atmosferę, porównać objętości i odkryć wiele innowacji oferowanych przez jachty motorowe Fountaine Pajot?

Fountaine Pajot  Exclusive days in La Rochelle – próby morskie

To niepowtarzalna okazja, aby pokazać się na stanowisku sternika, w locie, a nawet w kokpicie i odkryć wszystkie przyjemności płynące z żeglowania na pokładzie katamaranu motorowego Fountaine Pajot o wyglądzie stylowego i bardzo jasnego jachtu motorowego

Fountaine Pajot  Exclusive days in La Rochelle – VIP-y mile widziane

W sercu jednej z najsłynniejszych marin na Atlantyku skorzystaj z wypadu do Rochelaise, aby urzeczywistnić swój projekt przejęcia! Zostaniesz bardzo ciepło powitany przez swojego dealera i Fountaine Pajot, którzy zajmą się twoimi potrzebami

Fountaine Pajot  Exclusive days in La Rochelle – skontaktuj się z polskim dealerem 

Jeśli chcesz poznać jedną z najsłynniejszych marek katamaranów motorowych nie zwlekaj i skontaktuj się z polskim przedstawicielem stoczni Fountaine Pajot, firmą Yachts & Yachting.

Zadbają o Ciebie, żebyś mógł się poczuć wyjątkowo!

Z domu samolotem:

Z Warszawy tylko 2 godziny do Paryża, a dalej tylko 2:30 pociągiem do La Rochelle