Balt Yacht, to jedna z największych i najstarszych prywatnych stoczni w Polsce. Ta rodzinna firma sięga korzeniami aż do przedwojennych tradycji polskiej sztuki szkutniczej. Od wielu lat przoduje na polskim rynku w produkcji laminatowych konstrukcji pływających, jachtów i łodzi znanych we wszystkich zakątkach naszego globu. W pierwszych dniach czerwca stocznia zaprasza fanów i fachowców branżowych na Dni Otwarte.

Balt Yacht –historia polskiego przemysłu jachtowego

Jak można przeczytać na oficjalnej stronie stoczni:

Żadna firma szkutnicza z terenu Augustowszczyzny nie może poszczycić się tak bogatą i odległą historią… 

Więcej możecie przeczytać pod tym linkiem: https://baltyacht.pl/historia/

Z Balt Yachtem przez świat 

to cykl naszych artykułów, publikowanych na łamach magazynu „Żagle”, a po jego zamknięciu, na stronie magazynu jachtowego online „Yachtsmen.eu”, w których opisujemy szlaki wodne Europy. Udało nam się je pokonać dzięki wspaniałym jednostkom pływającym produkowanymi w stoczni oraz zaangażowaniu jej właścicieli w organizację tych arcyciekawych rejsów.

Polecamy nasz tekst pod tym linkiem https://yachtsmen.eu/2021/z-balt-yachtem-przez-swiat-suncamperem-35-z-gdyni-do-ilawy/

Balt Yacht zaprasza – Dni Otwarte w Augustowie

W dniach 2 i 3 czerwca 2023 planujemy organizację Dni Otwartych stoczni Balt-Yacht.

Sądzimy, że może to być świetna okazja, aby się z Państwem spotkać, pokazać naszą siedzibę lub przetestować na wodzie łodzie: Balt 37 Grand i SunCamper 35.

Poniżej zmiany w modelach łodzi, które przygotowaliśmy dla Państwa:

SunCamper 35 zostanie pokazany w czarno-białej wersji tapicerki wewnętrznej i zewnętrznej. Białe materace z czarnymi lamówkami, czarny corian na blaty czy czarny fotel sternika z białymi lamówkami w otoczeniu mebli z naszego nowego HPL dąb Madison, stworzą niezwykle elegancki wygląd. Dodatkowo na podłodze znajdzie się również dąb Madison, który nada wnętrzu wyrazu mono chic.

Balt 37 Grand zostanie urządzony zgodnie z najnowszymi trendami: lazurowa tapicerka z jasnymi lamówkami otoczona meblami z bestsellerowego HPL Laos Teak. Głęboki antracytowy corian na blacie w zewnętrznej kuchni oraz biały onyksowy corian w łazienkach z pewnością podkreślą wysoką jakość tej wygodnej łodzi.

Dla Państwa wygody przygotujemy również nowe konstrukcje, które będą testowane na naszej jednostce:

1) laminatowe przedłużenie platformy rufowej pokrytej tekiem, co wydłuży całkowitą długość łodzi o 73 cm. Daje to jej długość 11,26 cm (bez trapu dziobowego), zapewni jeszcze lepszy komfort komunikacji na łodzi oraz powiększy strefę relaksu.

2) powiększenie łóżka w koi dziobowej

3) nowy pokład słoneczny na dachu kabiny dziobowej

4) nowy, specjalnie zaprojektowany stół z drewna tekowego na pokładzie dziobowym

5) czyste i ciche stery strumieniowe BOW PRO (dziobowy + rufowy) gwarantujące proporcjonalną kontrolę dla precyzyjnych manewrów w porcie

6) mechanizm pochylania kierownicy w kokpicie do regulacji kierownicy w górę I w dół

7) nowy design fotela w kokpicie

Zapisz się!

tel. +48 87 643 18 00 (wew. 36 lub 20)

Mamy nadzieję, że się tam spotkamy!