Po raz pierwszy w historii na targach Discover Boating Miami International Boat Show mamy nasze Polskie stoisko. Polska Agencja Inwestycji i Handlu we współpracy z izbą POLBOAT zorganizowała specjalne stoisko, na którym prezentowane są polskie firmy z segmentu nautycznego. Udział w jednej z największych i najważniejszych wystaw jachtowych na świecie, to duża szansa do wejścia na bogaty i olbrzymi rynek amerykański dla naszych firm.

W środę, 15 lutego, rozpoczęły się międzynarodowe targi Discover Boating Miami International Boat Show 2023. Jest to niesłychanie prestiżowa impreza wystawowa, o ogromnym oddziaływaniu biznesowym na wielkim amerykańskim rynku nautycznym.

W tym roku, po raz pierwszy w historii, dzięki zaangażowaniu dużych środków promocyjnych Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu, mieliśmy możliwość zaprezentowania szerokiej gamy produkcyjnej polskich firm z segmentu jachtowego, członków Polskiej Izby Przemysłu Jachtowego i Sportów Wodnych, POLBOAT.

Targi w Miami mają swoją historię i oddziaływanie na rynku jachtowym. Wszystkie liczące się firmy chcą się tu wystawiać i czerpać korzyści z bogatego amerykańskiego rynku. Dlaczego my mamy z tego nie skorzystać? W końcu jesteśmy leaderem w produkcji jachtów do 12 m długości w Europie. To też do czegoś zobowiązuje! Myślę, że przy tak mocnym wsparciu agencji rządowych i pomysłom własnym naszych firm oraz POLBOAT możemy zawojować rynek za oceanem.

Pozostańcie z nami w oczekiwaniu na dalsze relacje z targów w Miami.

Tekst i zdjęcia Stanisław Iwiński. 

 

Autopromocja