Targi boot Dusseldorf są dla producentów doskonałą okazją do zapowiedzenia nowych projektów szykowanych na nadchodzący sezon nawigacyjny. Jedną z ciekawszych propozycji będzie z pewnością kolejny model Wellcrafta. W 2023 roku stocznia ma zamiar wprowadzić na rynek następny model z serii Performance Cruiser – największą jak dotąd łódź tej słynnej marki, Wellcrafta 435!

W ubiegłym sezonie prawdziwą furorę na rynkach jachtowych wszystkich kontynentów robił Wellcraft 355, zdobywając uznanie klientów oraz fachowców branżowych. Zdobył min. nominację w prestiżowym konkursie Best of Boats Award 2023 w kategorii Best for Fun. Dodajmy jeszcze, że budowany jest w Polsce w stoczni Ostróda Yachts, a do jego opracowaniu mocno dołożyło się polskie biuro projektowe Centkowski & Denert Design Studio.

Jego test możecie zobaczyć tutaj.

Wellcraft 435 – większy i jeszcze dzielniejszy

Zbudowany z myślą o wszystkich przygodach i typach pogody, Wellcraft 435 został zaprojektowany przez słynne studio Garroni we Włoszech i uznanego amerykańskiego architekta morskiego Michaela Petersa. Ten całkowicie nowy, mocny i elegancki model jest największym dostępnym modelem o długości 44 stóp (13,4 m). Może być napędzany dwoma lub potrójnymi silnikami zaburtowymi o łącznej mocy maksymalnej do 1200 KM!

Wellcraft 435 – komfort i wygoda w każdych warunkach

Proponując bogato wyposażoną sterówkę w wyjątkowe systemy nawigacyjno-sterownicze, Wellcraft 435 odpowiada na najtrudniejsze wymagania i sprosta każdemu wyzwaniu – dojechać w dowolne miejsce, zrobić wszystko. 

Wellcraft 435 może pochwalić się dużymi zewnętrznymi przestrzeniami socjalnymi z rozkładanym kokpitem rufowym i w pełni wyposażoną kuchnią. Dzięki temu układ jest idealny do łatwego poruszania się podczas pływania z rodziną i przyjaciółmi.

Pod pokładem znajdują się dwie luksusowe i przestronne kabiny z łazienkami, z których każda ma oddzielne prysznice, aby zapewnić maksymalną wygodę dla nawet pięciu osób.

Wellcraft 435 zostanie zaprezentowany publicznie na targach w Cannes i Fort Lauderdale w 2023 roku. 

Bądźcie czujni i pozostańcie z nami!

Wellcraft 435 – nowa generacja game-changers

„Tworzymy nową generację zmieniających reguły gry w świecie wyczynowych cruiserów przygodowych zbudowanych dla naszych pełnych pasji klientów. Łodzie, które posuwają się o krok dalej i zmieniają zasady gry” – potwierdza Nick Harvey, dyrektor marki Wellcraft. Ta nowa gama łodzi przygodowych jest przeznaczona dla nowej typu żeglarzy, którzy chcą uzyskać więcej emocji z dala od typowego żeglarskiego stylu życia. Żeglarzy, którzy chcą zobaczyć świat z innej perspektywy. Zamiast patrzeć na morze z brzegu, odpychają się i nigdy nie oglądają za siebie na łodzi o rozszerzonych możliwościach, wytrzymałości i wciąż wysokim komforcie.

Nick Harvey i Martin Meyer prezentują nowego Wellcrafta 435

Więcej o marce  Wellcraft

Wellcraft jest uznaną amerykańską marką łodzi motorowych, działającą na rynku od ponad 65 lat. Pochodzący z Florydy i rozsławiony dzięki „Miami Vice” Wellcraft, oferuje legendarne, ręcznie robione łodzie o długości od 20 do 44 stóp. Marka dołączyła do Beneteau Group w 2014 roku, rozpoczynając działalność na rynku międzynarodowym.

 

Autopromocja