Pomimo naszej determinacji, zaangażowania wszystkich i zaufania, które nam okazano, nic nie można na to poradzić. Musimy kierować się rozsądkiem, bo 12. edycja targów nie będzie możliwa, przy jednoczesnym zapewnieniu wszystkim bezpieczeństwa, które jest najważniejsze przy takim pokazie. Targi katamaranów International Multi Hull Show 2021 zostają ostatecznie odwołane.

Komunikat organizatorów z The M2Organisation team.

Do ostatniej chwili wierzyliśmy, że da się to zrobić, ale musimy spełnić wymogi bezpieczeństwa, które są obecnie niezbędne. Niestety kolejna edycja musi zostać odwołana.

Zgodnie z zapowiedziami miał być obecny cały sektor wielokadłubowy. Zgłoszono udział ponad 50 jednostek, w tym 18, które miały mieć swoją światową premierę w 2021. Byliśmy przekonani, wszystko wyglądało tak dobrze…. Ale niestety tak nie będzie.

Odbijemy sobie wszystko. Takie mocne uderzenie tylko wzmocni naszą determinację, by ponownie podnieść tę wystawę do jej zasłużenie wysokiej pozycji. Silne wsparcie miasta La Grande Motte, ekip portowych, obiecana pomoc z Regionu Occitanie i departamentu Hérault, napędzają nas ku lepszej przyszłości.

Chcielibyśmy podziękować wszystkim: wystawcom, partnerom, dostawcom i prasie – za wsparcie. Czekamy na Was w kwietniu 2022 roku. Ponownie rozpoczniemy prace nad przygotowaniem kolejnej edycji i będziemy kontynuować to pełne pasji przedsięwzięcie, które łączy nas wszystkich.

Mamy nadzieję zobaczyć Cię ponownie. Proszę, uważajcie na siebie.

Zespół M2Organisation

Materiały prasowe International Multi Hull Show.

 

Autopromocja