Już w przyszłym tygodniu zapraszamy na jedną z najważniejszych imprez wystawienniczych dla branży jachtowej w Polsce i w Europie centralnej. Targi BOAT & FUN BERLIN odbędą się w dniach 24-27 listopada 2022 roku w salach wystawowych na terenie Berlin Exhibition Grounds. Berlińska wystawa praktycznie kończy sezon targowy.

Ponad 400 wystawców z całego świata, wśród których nie zabraknie nich polskich przedstawicieli branży nautycznej. Z uwagi na bliskie kontakty i mocne wieloletnie powiązania firm polskich z rynkiem niemieckim, największym i najbogatszym w Europie, jest to według nas jedna z najważniejszych imprez wystawienniczych dla naszego przemysłu.

Oprócz możliwości oglądania wszystkiego co najnowsze i najlepsze w branży jachtowej, będzie możliwość wzięcia udziału w ekscytujących imprezach towarzyszących.

BOAT & FUN BERLIN – Gala Night

Już w wigilię otwarcia imprezy odbędzie się tradycyjna Gala Night, przeznaczona głównie dla gości specjalnie zapraszanych na ten wieczór przez wystawców., ale na która można kupić bilet i bawi√ się w żeglarskim nastroju do późnych godzin nocnych. Będą ciekawe występy, tradycyjne degustacje miejscowych specjałów i szampańska zabawa w pięknym otoczeniu jachtów i łodzi.

BOAT & FUN BERLIN – Best of Boats Award 2022, ogłoszenie zwycięzców konkursu

Na zakończenie pierwszego dnia targów poznamy zwycięzców prestiżowego konkursu Best of Boats Award 2022, „trzymając kciuki” za naszego „rodzynka” – Balta 37 Grand, który został nominowany w kategorii Best for Travel. Tradycyjna formuła “And the Winner is…” zostanie wygłoszona o godzinie 17:30 na głównej scenie targowej. Listę nominowanych łodzi możecie zobaczyć pod tym linkiem: https://yachtsmen.eu/2022/boat-fun-berlin-przedstawia-finalistow-konkursu-best-of-boats-award-2022-miedzynarodowe-jury-oglasza-18-finalistow-bob-award-2022-w-czterech-kategoriach-ceremonia-w-berlinie-24/

BOAT & FUN BERLIN – dodatkowe atrakcje wystawy

Pod koniec sezonu na BOAT & FUN BERLIN spotkają się miłośnicy sportów wodnych i turyści wodni, obozowicze, wędkarze i początkujący miłośnicy wędkarstwa. Wystawa żeglarska i rekreacyjna w sercu największego w Europie regionu jezior i wód śródlądowych łączy pod jednym dachem produkty rekreacyjne, które można podziwiać na wodzie i wokół niej. W ciągu czterech dni skupimy się na wypoczynku, przygodzie i mobilności. Oprócz ANGLING WORLD BERLIN, największych w Niemczech targów wędkarskich na temat trendów, równolegle z BOAT & FUN BERLIN odbędą się AUTO CAMPING CARAVAN i TRANSPORTER DAYS BERLIN.

„Podróże i wypoczynek naturalnie są ze sobą powiązane. BERLIN TRAVEL FESTIVAL dostarczy nowej inspiracji do planowania przyszłorocznych wakacji i zaprosi odwiedzających do poznania nowych miejsc, atrakcji wakacyjnych i trendów w podróżowaniu. Festiwal doskonale uzupełni gamę produktów, które oferujemy podczas targów łodzi i rekreacji BOAT & FUN BERLIN”, powiedział Martin Ecknig, dyrektor generalny Messe Berlin.

Daniel Barkowski, kierownik projektu BOAT & FUN BERLIN: „Dzięki BERLIN TRAVEL FESTIVAL dodajemy ważny element do naszej oferty produktów. Niezależnie od tego, czy planujesz podróż, pływanie łódką, czy inne zajęcia rekreacyjne – w listopadzie nasi goście mogą uzyskać wszelkiego rodzaju inspiracje, pomysły i trendy na nadchodzący sezon w BOAT & FUN Berlin. Dla wystawców i partnerów przyniesie to zyskowne synergie i możliwość dotarcia do nowej grupy odbiorców. Z niecierpliwością czekamyna współpracę z Berlin Travel Festival w przyszłości.”

Zapraszamy do Berlina! Oj będzie się działo!

Tekst Stanisław Iwiński. Zdjęcia Stanisław Iwiński/BOOT&FUN.